2012 Yılının En Başarılı Bayilerini İtalya Fabrikamızda Ağırladık.

2012 yılında gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetlerdeki başarıları nedeniyle öne çıkan satış ortaklarımızı İtalya’nın Brendola bölgesindeki Mark/Ceccato/Chicago Pnuematic fabrikamızda ağırladık.

 

Geziye Chicago Pneumatic adına Başak Sert ve Umut Akdaş, Bakırcı Otomotiv adına Göksel Berberoğlu ve Universal Makina adına Ramil İsmayilov katıldı. İtalya’daki ilk gün otele yerleşip Vicenza şehir turu yapılarak başladı. Brendola fabrikasının Türkiye’den sorumlu iş geliştirme müdürü Åsa Jacobsson ve ürün müdürü Roberto Costa’nın düzenlediği akşam yemeğiyle sıcak bir ortamda devam etti.

fotograf

İkinci gün satış ortaklarımız Brendola fabrikasında Åsa Jacobsson, Roberto Costa ve Marco Carraro tarafından yapılan marka ve ürün sunumlarını dinleyerek güne başladılar. Daha sonra üretim bandına inilerek sipariş verdikleri ürünlerin üretim aşamalarını bilfiil yerinde görme fırsatı yakalayan satış ortaklarımız ürünler ve üretim süreci ile ilgili ayrıntılı bilgiler aldılar.

 

Fabrika ziyaretinin bitmesini müteakip Garda Gölü’ne ve Verona’ya gidilerek bölgenin tarihi ve turistik yerleri gezildi. Gezinin son günündeyse Venedik’e dönülerek şehir gezisi ve gondol turu ile program sonlandırıldı.fotograf

 

 

Bayilerimiz geziden oldukça memnun ayrıldıklarını ve bir sonraki sene için en az aynı performansı göstermek istediklerini belirterek ülkelerine dönüş yaptılar.

 

 

Leave a Comment (0) ↓