Bakırcı Otomotiv Araç Servisi ve Garaj Ekipmanları konusunda tek yetkili satış ortağımız oldu!

Untitled

1987 yılından bu yana otomotiv sektöründeki müşterilerinin garaj ekipmanı ihtiyaçlarını karşılayan Bakırcı Otomotiv CP Kompresörlerinin otomotiv/garaj ekipmanları sektöründeki tek yetkili satıcısı oldu.

 

Uzun süredir Chicago Pneumatic havalı el aletlerini otomotiv sektörünün hizmetine sunan Bakırcı Otomotiv ürün gamını Chicago Pneumatic kompresörleriyle güçlendirdi. Şimdiye kadar proje bazlı işlerle kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olan firma, şuanda  hem proje hem de perakende bazlı işlere devam etmektedir. Hedef kitlesine araç servisleriyle beraber lastik istasyonlarını da alan firmanın Chicago Pnuematic ürünleriyle müşterilerine bütün ürünleri aynı marka olarak sunma şansı yakalaması iki taraf açısından olumlu değerlendirilmektedir.

 

2013 yılında verilen yeniden yapılanma kararı çerçevesinde hizmetlerini proje işlerinin ötesinde perakende sektörüne de taşıyan Bakırcı Otomotiv, Chicago Pneumatic kompresörlerini Türkiye otomotiv sektörünün hizmetine sunma talebini şirketimize iletmiş ve sektördeki tek yetkili satış ortağımız olmuştur. Bu birlikteliğin zaten oldukça aktif olduğumuz garaj ve lastik ekipmanları sektöründeki konumumuzu pekiştireceğini düşünüyoruz.

 

bakirci

Leave a Comment (0) ↓