Kontrol ve İzleme flower shops toronto

CP basınçlı hava ürünleri için kapsamlı kontrol ve izleme sistemleri sunar. Bunlar müsterinin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir; tek bir kompresör veya tüm kompresör kurulumu için kullanılabilirler. Dahası, müsterinin çalısmasını iyilestirmesine ve tasarruf etmesine imkan verirler.
ES 99

es-99ES 99 küçük ve orta kapasiteli kompresörler için temel bir kontrol sistemidir. Ana kontrol kutusu kompresörlerin baslatılması ve durdurulması ile ilgili tüm çalışmaları ayarlamak için kullanılır. Aynı kontrol sistemi makinenin durumunu izler ve herhangi bir arıza varsa uyarı verir.

 

 

 

 

ES3000

es-3000ES3000 merkezi kontrol sistemi basınçlı hava kurulumunun verimliligini iyilestirmek için kullanılabilir. Hava üretiminin tam görülebilirligini saglar ve kompresörün yükte ve boşta çalışma, durma ve yeniden başlama gibi tüm çalısmaları kontrol eder. Eger sistem bir arıza tespit ederse müdahale edip arıza bildiren kompresörü durdurur ve bir uyarı gönderir.

 

ES3000, bakım bilgisini detaylandıranbir kompresör bakım programı içerir ve ag iletisimini saglayacak baglantılar ile donanımlıdır.

 

 

ES4000 (Standart ve Gelismis)

es-4000ES4000 kontrolörleri (Standart ve Gelismis) yük/boş ve frekans kontrollü tüm kompresör tipleri ile çalısır: Bu yeni kontrolörler sabit basınç takibini saglarlar ve manüel olarak degistirilebilen ve sifre ile korunabilen standart çalısma parametrelerine sahiptirler. Diger özellikler arasında akıllı bosaltma çevrimleri ve güç kesintisi sonrası otomatik yeniden baslama bulunur. Gelismis model aynı zamanda daha genis yelpazede zamanlayıcılar ve entegre merkezi kontrolör sunar.
ES4000 kontrolörleri farklı yük seviyelerindeki çalısma süresi yüzdelerini hesaplar. Bu bilgi müsterinin kompresör kullanımını iyilestirmeye yardım etmek için kullanılabilir.

 

 

MultiLogic Kutusu

MultiLogic Kutusu bir merkezi oda sistemidir. Birden fazla kompresörün aynı anda yönetimine imkan saglar. MultiLogic Kutusunun önemli enerji ve maliyet tasarruf özelliği bulunur, seçili makinelerin çalısma saatlerini
esitleyebilmek önemli bir özelliğidir.

 

Baslıca Faydalar

 

  • Tek nokta basınç ölçümü
  • Iki farklı sistem basınç bandı için çift basınç bandı kontrolü
  • Zaman bazlı sistem kapatma ve yeniden baslatma
  • Geçici talep için beklemedeki makinenin etkinlestirilmesi
  • Seçili kompresörler için esitlenmis çalısma saatleri
  • Basit sıralama ve öncelik seçimi
  • Talep dalgalanmalarını karsılamak için degisken hız kullanımı
  • Güç kesintisinden sonra otomatik yeniden baslatma.

 
flower shops toronto