Chicago Pneumatic distribütörleri ürün lansmanında bir araya geldi

disrtibutor_meeting_May2017

 

17-18 Haziran tarihlerinde Divan Asia Otel İstanbul’da düzenlenen Chicago Pneumatic distribütör toplantısında, yeni ürünlerin lansmanı yapıldı.

 

Tüm bölgelerden yaklaşık 30 kişini katıldığı toplantının açılış konuşmasını Genel Müdür Jan Kougl yaptı. Kougl; “Rekabetin yoğun olduğu bir pazarda sunduğumuz kaliteli basınçlı hava çözümleri ve satış sonrası hizmetlerimizle fark yaratıyoruz. Ürün gamımıza eklediğimiz yeni ürünler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmek yolundaki kararlı adımlarımızın bir göstergesi. Verimliliği ile ön plana çıkan CPM 10-20 serisi kompresörler, basınçlı havanın özellikle uygulamaya yakın olması gereken alanlarda sessiz tasarımı ile farklılık yaratıyor. Rekabetin yoğun olduğu 30kW altı pazarda yenilikçi, verimli ürünlerimiz ve iş ortaklarımızın desteği ile müşterilerimizin verimliliğini artıracağımıza inanıyorum” dedi.

 

Chicago Pneumatic Marka Müdürü Erdem Yüceer’in 2016 yılı sonuçları ve 2017 ilk 5 ayını değerlendirdiği toplantıda, yeni CPM serisi basınçlı hava çözümleri tanıtıldı. Ürün teşhir alanında distribütörler ürünleri yakından inceleme ve sipariş verme imkânına sahip oldu. Saha deneyimlerinin paylaşıldığı ve karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı atölye çalışmaları ile devam eden toplantının sonunda akşam yemeği düzenlendi.

 
  
CP_distributor_meeting2-May2017-1
    CP_distributor_meeting2-May2017-2

Leave a Comment (0) ↓