Chicago Pneumatic Kompresör Bayileri 2013 Değerlendirme Toplantısında bir araya geldi.

2013 ortasında Türkiye marka lansmanı yapılarak pazara giriş yapan Chicago Pnuematic  Kompresörün seçkin bayileri 18 Şubat tarihinde CP Tuzla Ofisinde 2013 satış rakamlarını değerlendirmek ve 2014 hedeflerini belirlemek için bir araya geldiler.

 

Toplantı LR

Toplantı bölüm müdürü Ayhan Akova’nın açış konuşmasıyla başladı. Ayhan Akova geçen senenin oldukça başarılı geçtiğini belirtti. Olumlu tabloda emeği olan tüm bayilerimize teşekkür ederek sözü Marka Müdürü İrem Palavan Taylaner’e bıraktı.

 

 

İrem Palavan Taylaner 2013 rakamlarını tek tek ürün bazlı değerlendirerek başarılı olunan segmentleri ve başarının artmasının arzu edildiği segmentleri bayilerimiz ile beraber değerlendirdi. 2013 yılının kampanya kazananları açıklanarak, en başarılı bayilerimize ödülleri takdim edildi.

Small

 

Toplantıda ayrıca, yeni hayata geçirdiğimiz kazan – kazan sistemine dayalı CP Partner Programının tanıtımı yapıldı. Bu yeni partner programı ile bayilerimize sunacağımız  ayrıcalıklı hizmet ve ürünlerimizden , bonus sistemimizin detaylarından bahsedildi.

 

 

Satış toplantımız  2014 hedeflerinin bildirilmesi, bayilerimize yetkili bayi sertifikalarımızın ve pazarlama materyallerinin dağıtımının ardından sona erdi. Chicago Pneumatic satış ortakları toplantının çok verimli geçtiğini ve 2014 hedeflerini yakalayabilmek için ellerinden gelen bütün çabayı sarf edeceklerini belirterek ofisimizden ayrıldılar.

Leave a Comment (0) ↓