Chicago Pneumatic Kompresör Bayileri Satış ve Servis Eğitiminde bir araya geldi.

Yaz başında marka lansmanı yapılarak Türkiye pazarına giriş yapan Chicago Pnuematic  Kompresörün seçkin bayileri 1-2 Ekim 2013 tarihlerinde CP Tuzla Ofisinde iki gün süren satış ve servis eğitiminde bir araya geldi.

Untitled (Large)

 

Birinci gün satış eğitimi Chicago Pneumatic Marka Müdürü İrem Palavan Taylaner’in açılış konuşmasıyla başladı. Bu eğitime bayilerimizin Kendisi bu güçlü markayı satma şansı yakalamış yeni bayileri tanıtarak CP kompresörün genel felsefesini ve satış yapısını anlatarak sözlerine devam etti.

 

Öğle arasından sonra ise temel bir basınçlı hava teknolojileri eğitimi verilerek bütün CP ürün gamındaki ürünler tek tek tanıtıldı. Bayilerimiz ile kompresör pazarının temel dinamikleri tartışılarak aktif saha bilgisi paylaşımı sağlandı. İlk gün eğitimi rakip analizleri ve anahtar satış stratejilerinin aktarılmasıyla noktalanmış oldu.

IMG_0027

İkinci günkü servis eğitimine ise daha çok bayilerin teknik servis personellerinden ve satış sonrası hizmetler müdürlerinden oluşan ayrı teknik ekip katıldı.

 

Öğleden önceki oturumda teknik servis mühendisi Cem Nizamoğulları’nın basınçlı hava teknolojileri ve ürünlerin servisi ile ilgili kilit noktaları aktarmasından sonra yemek arası verildi.

 

Yemek arasından sonra bayilerimiz teknik servis kısmına alınarak örnek kompresörler başında ayrıntılı bakım ve teknik eğitimi verildi. Özellikle yeni ürünlerin kumanda panellerinin tanıtımı yapılarak sahada karşılaşabilecekleri soruların cevapları sunuldu.

 

Oldukça verimli geçen satış ve servis eğitimi Tuzla’da sıcak bir ortamda geçen akşam yemeği ile sonlandı.

Leave a Comment (0) ↓