CP Türkiye Lansmanı 12.06.2013 tarihinde gerçekleştirildi.

CHICAGO PNEUMATIC KOMPRESÖRLERİ TÜRKİYE’DE!

Chicago Pneumatic Kompresör Türkiye Lansmanı Istanbul’da Gerçekleştirildi…

Basınçlı hava sektöründe dünyaca ünlü Chicago Pneumatic markası Türkiye’deki ürün gamını yüz yılı aşkın tecrübesiyle ürettiği endüstriyel vidalı ve pistonlu kompresörlerini de pazara sunarak güçlendirdi.

IMG_8246 (Medium)

12 Haziran 2013 günü Sarıyer Event Garden’daki bir açık  hava etkinliğiyle davetlilere sunulan ürünler büyük beğeni topladı. Toplantıda
Chicago Pneumatic bayileri ve CP markasına güvenen  Chicago Pneumatic kullanıcıları hazır bulundu.

IMG_8280 (Medium)

Değerli bayilerimizin ve kullanıcılarımızın ürünleri incelemeri ve samimi bir ortamda geçen açık havadaki barbekü partisinden sonra ürün ve marka sunumlarına geçildi.

Ayhan Akova sözlerine Chicago Pneumatic markasını Türkiye’de görmekten duyduğu memnuniyeti belirterek başladı ve markanın ciddi bir pazar payı yakalayacağına inandığını belirterek yerini marka ve ürün sunumu için İrem Palavan Taylaner’e bıraktı.

İrem Palavan Taylaner grup olarak Chicago Pneumatic kompresörlerini Türkiye’ye getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek marka ve ürün sunumlarını gerçekleştirdi. Şimdiye kadar Mark kompresörle yakalanan pazar payının Chicago Pneumatic ile çok daha artacağından emin olduğunu dile getiren sayın Taylaner marka videoları ile sözlerini bitirdi.

IMG_8324 (Medium)

Katılımcılar bu güzel günün sonunda Chicago Pneumatic kompresörleri ile çok daha geniş kitlelere hitap edebileceklerine inandıklarını belirterek açık havada gerçekleştirilen bu samimi organizasyondan memnuniyetlerini dile getirerek ayrıldılar.

 

 

 

Leave a Comment (0) ↓