Güçlerimizi Birleştiriyoruz – MARK Kompresör ile Chicago Pneumatic artık birlikte! Tek Marka!

Uzun süredir ülkemizde satışı yapılan Mark Kompresör basınçlı hava ürünlerinde bir Amerikan devi olan Chicago Pnuematic ile güçlerini birleştirme kararı aldı.

Untitled1

 

Bundan sonra Türkiye pazarına Mark Kompresör yerine Chicago Pnuematic ürünleri getirilerek müşterilerin bu köklü markanın gücünden yararlanması sağlanacak. Bu geçişte mevcut Mark müşterilerinin bütün bakım ve yedek parça talepleri eksiksiz olarak karşılanmaya devam edecektir.

 

 

1901 yılından beri havalı el aletleri üreten Chicago Pnuematic hava kalitesinin önemini iyi bilen müşterilerine en uygun çözümleri sağlayacak kompresör ve hava şartlandırma ürünlerini de Türkiye pazarına sunma kararında Mark Kompresör ile güç birliği yapma kararı aldı. Bu geçiş sürecinde mevcut Mark Kompresör bayileri Chicago Pneumatic ürünlerini satma şansı yakalarken, yeni bayilik başvurusu değerlendirilerek olumlu bulunan firmalara da CP Kompresörlerini satma ve servis verme  yetkisi verildi.

 

Chicago Pneumatic ürünleri 2,2 KW’dan 250 KW’a kadar vidalı kompresörler, hobi tipi ve endüstriyel pistonlu kompresörler, kurutucular ve ürün gamını tamamlayan hava şartlandırma ekipmanlarından oluşmaktadır.

 

Leave a Comment (0) ↓