Hikayemiz

Yüzyılı aşkın mükemmellik… 100 yıl önce kurulan, Chicago Pneumatic endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamak için bugün ve yarın için sürekli yenilikler geliştiren güçlü bir geçmişi vardır.

Golden_Gate_cp0002686_192Çok eskiden 1889 da John W. Duntley, özellikle inşaat alanında çalışan işçilerin, henüz geliştirilmemiş olan birçok alet ve araca ihtiyaçları olduğunu fark etti. Bu noktadan yola çıkarak kurduğu Chicago Pneumatic ile tüm endüstrilere ve şirketlere başarıları için gerekli aletleri sağlamak üzere ömür boyu sürecek bir amaç uğruna işe koyuldu.

 

Yıllar içinde Duntley şirketi yenilikçi ürünler geliştirerek büyüttü, ve bu süreçteher zaman ürün kalitesi ve güvenilirliği konularında ısrarını sürdürdü. Chicago Pneumatic ismi; özel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış, zor işleri kolaylaştıran, uzun ömürlü ve güvenilir ürünleriyle, işçiler tarafından dünya genelinde bilinir hale geldi ve tercih edildi.

 

Bugün Chicago Pneumatic, hemen her endüstri ve sayısız uygulamalar için ürün
sağlayan, küresel bir markadır.

 

Gururla belirtmek isteriz ki bunca yıl sonra Chicago Pneumatic hala güvenilirlik, uzun ömürlülük ve müşteriye verilen değer konularındaki bilinirliğini ve güçlü duruşunu sürdürmektedir.

 

cp-biz-kimiz

100 yılı aşkın bir süre önce, karşılanmasıgereken bir ihtiyacı fark eden bir adam tarafından kurulan Chicago Pneumatic, güçlü bir geçmişe sahiptir ve ihtiyaçlarınızı bugün ve yarın karşılamak için sürekli olarak yeni yollar arar.

 

Başarı üstüne kuruyoruz

İster bir kamyon filosunun bakımını, ister rüzgar tirbünü üretimi yapın; kompresörlerimiz, el aletlerimiz ve ekipmanlarımız ile olan deneyimleriniz ürün geliştirmemiz ve sürekli başarımız için ana etkendir. Verimliliğinizin sürekliliğini sağlamak bizim görevimizdir.