Chicago Pneumatic Hava Kompresörleri

Chicago Pneumatic kompresör, içerisinde yüksek verimli vidalı, invertörlü, pistonlu kompresörleri ve hava şartlandırma ekipmanlarının bulunduğu geniş yelpazedeki ürün gamı ile işletmenizin verimliliğini en üst seviyede tutmak için özel tasarlanmıştır.

 

Chicago Pneumatic kompresörlerin neden daha verimli, güvenilir, dayanıklı ve kolay bakıma sahip olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız .

Vidali

Vidalı Kompresörler

Chicago Pneumatic  yer tipi, tank üzeri ve kurucu entegreli  vidalı kompresör modelleri  ile endüstriyel kompresör üretiminde ve dizaynında lider markadır.

inventorlu

İnventörlü Kompresörler

Chicago Pneumatic Değişken Hızlı kompresörleri, işletme maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltma imkanı sağlar. Temel olarak invertör motor hızını hava tüketiminize uygun olarak azaltır ve bunun sonucunda enerji ve para tasarrufu sağlar.

Pistonlu

Pistonlu kompresörler

Chicago Pneumatic Pistonlu kompresörleri yüksek performansı ile müşteriye değer katar. Kullanım alanına göre farklıbüyüklüklerde ve farklı versiyonlarda; seyyar, düşük- yüksek basınç, tank üzeri ve plaka tipli modelleri bulunmaktadır.