ChicagoPneumatic Hava Şartlandırma Çözümleri best soup recipe

Hava-Sartlandirma

Chicago Pneumatic kaynağından kullanım noktasına kadar, basınçlı hava ihtiyaçlarına toplam çözümler geliştirir. Bu basınçlı hava şartlandırma sistemleri, yoğuşma suyu şartlandırması, yenilikçi basınçlı hava dağıtım sistemleri ve enerji tasarrufu çözümlerini içerir.

Sogutucu-Gazli-Hava-Kurutucular

Soğutucu Gazlı Hava Kurutucular

best soup recipe

best soup recipe

Basınçlı hava olmadan bugünkü üretim ve prosesleri hayal etmek imkansızdı. Günümüzde sanayi giderek her zamankinden daha yüksek kalitede hava talep etmektedir. Artık belirli kalitede basınçlı hava değil, safsızlık kriterleri standartlar dahilinde olan basınçlı hava talep edilmektedir. Bu prensipten yola çıkarak Chicago Pneumatic kurutucuları her türlü uygulama ihtiyaçlarına uygun çiğlenme noktası ve yüksek kurutma performansı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hat-Filtreleri

Hat filtreleri

Atmosferik hava doğası gereği içerisinde toz, çeşitli hidrokarbonlar ve nem formunda su gibi safzılıklar (yabancı maddeler) bulunur. Atmosferik hava kompresör tarafından emilerek, sıkıştırıldığında içerisindeki safsızlıklara yağ partikülleri de eklenir. Bu kirletici maddeler hava dağıtım hatlarında, pnömatik cihazlarda aşınmaya veya paslanmaya sebebiyet verebilirler. Chicago Pneumatic G,C,V,S,D,P serisi filtreleri ile basınçlı havanın hem ISO 8573 hem de ISO 12500 hava kalite standartlarına uygun filtreleme yapmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yag-Su-Ayirici

Yağ – Su ayırıcı

Chicago Pneumatic CPP model yağ – su ayırıcısı, yoğuşma suyu içerisindeki yağı sudan ayırarak kanalizasyona yağsız su verilmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

best soup recipe